ATRIUM (ITALIAN FOOD)

Allrestaurants - ATRIUM - Szczecin, POLAND

Address: Aleja Wojska Polskiego 75, 70-481 Szczecin, POLAND
Phone: +48914243532 Mobile: * Fax: *
Website: http://hotel-atrium.pl Email: *

Restauracja oferuje najlepsze dania kuchni włoskiej – to kwintesencja prostoty i wyrafinowania, smaki, które kocha cały świat. Dlaczego? Są nieskomplikowane, a jednocześnie zadowolą najbardziej wymagających smakoszy. Restauracja Hotelu Atrium to świetny wybór dla miłośników włoskich potraw – to jedna z najlepszych włoskich kuchni w Szczecinie. W naszej kuchni, na przestrzeni lat, w oparciu o najwyższej jakości produkty, najlepsi (od początku niezmienni) Szefowie wypracowali prawdziwie włoskie receptury.

Warto się o tym przekonać i odwiedzić restaurację. Klimatyzowane sale, utrzymane w tradycyjnie eleganckim stylu, w pastelowych barwach, urządzone ze smakiem, sprzyjają spotkaniom w większym gronie lub romantycznym kolacjom przy blasku świec. Latem do dyspozycji Gości pozostaje również kameralny taras, schowany na uboczu od zgiełku Alei Wojska Polskiego. Wieczorem można się tam zrelaksować na świeżym powietrzu i delektować prawdziwie śródziemnomorskim smakiem tutejszych potraw.


Szefowie Kuchni Restauracji Hotelu Atrium – wspólnie kierują kuchnią i prowadzą zespół od dziesięciu lat. Na przestrzeni lat stworzyliśmy wspólnie charakter restauracji – to kuchnia włoska harmonijnie zgrana z tradycjami kuchni polskiej. Jaka jest nasza kuchnia? Świeża, sezonowa, pełna dobrej jakości produktów. Nasze dania nie dadzą się oszukać półśrodkami. Podążamy za najnowszymi trendami i wciąż się rozwijamy.

Allrestaurants - ATRIUM - Szczecin, POLAND Allrestaurants - ATRIUM - Szczecin, POLAND Allrestaurants - ATRIUM - Szczecin, POLAND Allrestaurants - ATRIUM - Szczecin, POLAND Allrestaurants - ATRIUM - Szczecin, POLAND
Free WiFi network Smoking area: Not smoking Google Map
x
X